• Śniadania w formie bufetu

  • Smaczne dania la carte

  • Świeże soki i smoothie

  • Przytulne wnętrza

Oferta gastronomiczna jest skierowana zarówno do gości hotelowych, jak i osób, które nie korzystają z oferty noclegowej.

St Joseph Club

Bar w lobby hotelu Akwawit w LesznoJedyne takie miejsce w Lesznie.

W lobby naszego hotelu funkcjonuje St. Joseph Club czynny 24h.

W karcie poza ciepłymi posiłkami serwowanym przez całą dobę nasi goście znajdą sety śniadaniowe serwowane do godziny 13:00.

Na uwagę zasługują koktajle bezalkoholowe oraz smoothie.

Goście hotelowi wykorzystują przestrzeń jako coworking space.

Menu jest dostępne w formie animowanego katalogu po prawej stronie, lub na tej stronie Menu – St. Joseph Club

St Joseph Restaurant

Restauracja hotelu Akwawit w LesznoRestauracja hotelowa zyskała smaki skomponowane przez Waldemara Kaniewskiego, znanego mistrza kuchni, który w restauracji pełni funkcję Executive chef’a.

Karta głównej restauracji hotelu jest znacznie krótsza niż te, które proponują popularne w regionie lokale, jednak warto pochylić się nad tymi daniami.

To kuchnia oparta na nutach tradycyjnej kuchni polskiej z elementami regionalnymi w nowoczesnym wydaniu, które zaskakują i powodują, że chce się tu wracać. W menu znajdziemy zarówno tradycyjny kotlet schabowy marynowany w mleku, niebiańskie wykonywane na miejscu pierogi, jak i stek. Karta zawiera opcje dań wegetariańskich i menu dedykowane dzieciom.

Menu jest dostępne w formie animowanego katalogu po prawej stronie, lub na tej stronie Menu – St. Joseph Restaurant

Śniadania w hotelu AKWAWIT

Śniadania serwowane są w formie szwedzkiego stołu, codziennie w godzinach 7:00 – 10:00 w głównej restauracji hotelu St. Joseph RESTAURANT.

Po godzinie 10:00 istnieje możliwość zjedzenia śniadania w formie setów z karty serwowanej przez St. Joseph CLUB w lobby hotelowym.

W sytuacji, gdy w hotelu znajduje się mniej niż 10 osób, śniadania serwowane są w formie setów.