Spokojny sen hotelu Akwawit Leszno

Wydłużenie doby hotelowej

Wiemy, jak bardzo uciążliwe jest planowanie dnia, kiedy musimy uwzględniać w swoich planach godzinę opuszczenia pokoju. Też odwiedzamy hotele :)

Czasami po spotkaniu z klientem, trzeba napisać w spokoju maila, po zawodach sportowych wczesnym popołudniem odświeżyć się i przebrać. I to powinniśmy zrobić w miejscu, gdzie czujemy się komfortowo.

Goście hotelowi często cierpią na jet lag, który utrudnia funkcjonowanie w nowym miejscu.  Na temat metod radzenia sobie z jetlag’iem napisano wiele, czasami jednak konieczna jest drzemka, a jak wiadomo ta w wygodnym łóżku, potrafi zdziałać cuda.

Dlatego w Akwawit proponujemy naszym gościom elastyczną dobę hotelową z możliwością jej wydłużenia do godziny 19:00 w dniu wyjazdu. Standardowo doba hotelowa w naszym hotelu trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu, do godziny 12:00 w dniu wyjazdu.

Koszt wydłużenia doby hotelowej do godziny 19:00 w dniu wyjazdu kosztuje 150 zł. W ramach usługi gość otrzymuje Voucher do realizacji w naszej restauracji lub w Klubie o wartości 50 zł.

 

Oferta ważna bezterminowo.