Przyjazd
05.12.2020
Wyjazd
06.12.2020

Prestige club

Harmony Polish Hotels

Tak się zaczęło…

W grudniu 1997r. szefowie ośmiu hoteli zawarli porozumienie o współpracy w ramach wspólnego programu marketingowego. Główną ideą programu uruchomionego z początkiem 1998 roku była potrzeba stworzenia alternatywy ofertowej dobrych polskich hoteli kultywując tożsamość regionalną, polskie dziedzictwo kulturowe i najlepsze wzorce hotelarskiej gościnności, wobec ekspansji globalnych sieci hotelowych na rynku. Chcielibyśmy wyróżniać się specyfiką oferty, różnorodnością bazy usług i pod wspólnym Logo umacniać rodzime hotele najmocniej identyfikowane z polską tradycją hotelarską.

W tym celu hotele współpracują ze sobą w uzgodnionych obszarach, zachowując przy tym autonomię i programową tożsamość, zaś w celu zwiększenia konkurencyjności naszej oferty, w 2005 powołaliśmy do życia Fundację"Polish Prestige Hotels", z zadaniem ścisłej koordynacji tej współpracy.

Hotele grupy Polish Prestige Hotels & Resorts, obok wysokiej jakości usług powiązanych z przyjętą w grupie główną linią programową, proponują Gościom korzystanie z nowoczesnych form zakupu usług hotelowych poprzez własny system rezerwacyjny on-line oraz program lojalnościowy "Prestige Club" .

Dziś…

W bieżącym roku, w 10-lecie istnienia programu marketingowego Polish Prestige Hotels współorganizujemy lub sponsorujemy wiele imprez, które doskonale wpisują się w idee kultywowania polskich tradycji hotelarskich, gastronomicznych i kulturalnych.

Program lojalnościowy hoteli PPHiR, to:

  • specjalne, niższe ceny na usługi noclegowe realizowane w Grupie Hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts
  • punkty, które każdy uczestnik może zmieniać na atrakcyjne nagrody
  • co roku losowanie nagrody specjalnej.

Prestige Club to same korzyści!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij