Ankunft
21.01.2019
Abreise
22.01.2019

Praca

Restauracja Akwawit poszukuje osób na stanowisko:

Młodszy Kucharz / Kucharz

Oferujemy :
· stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
· pakiet przywilejów pracowniczych
· pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Od kandydatów oczekujemy:
· wykształcenia gastronomicznego
· doświadczenia w gastronomii
· znajomości HACCP
· kreatywności i i otwartości na nowe trend

Kierownik Gastronomii/ Szef Kuchni

Oczekiwania wobec kandydatów:
· wykształcenie gastronomiczne
· udokumentowane doświadczenie na samodzielnym stanowisku
szefa kuchni/ kierownika gastronomii,  zastępcy szefa kuchni lub szefa zmiany
· umiejętność zarządzania zespołem, w tym: motywowania zespołu,
szkolenia nowych pracowników, kontroli i rozliczanie czasu pracy
· znajomość systemów kontroli jakości i czystości (haccp)
· aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
· umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej
· znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu ms office
· dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
· sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:
· zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach
gastronomicznych hotelu oraz usług bankietowych i cateringowych
· organizacja pracy działu kuchni, w tym zarządzanie, szkolenie
i motywowanie pracowników działu
· przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami
· opracowywanie karty menu oraz menu konferencyjnego i bankietowego
· opracowywanie receptur dań oraz sporządzanie ich kalkulacji cenowej
· kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych
(w tym przeprowadzanie inwentaryzacji), racjonalne gospodarowanie towarem
oraz nadzór nad gospodarką materiałową
· zarządzanie kontraktami z dostawcami, koordynacja procesu zamówień
i dostaw towarów

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych  prosimy wysyłać na adres: sekretariat@akwawit.pl