Ankunft
26.04.2019
Abreise
27.04.2019

Praca

  1. Home
  2. Praca

DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
MASAŻYSTA/ MASAŻYSTKA

OPIS STANOWISKA:
- Wykonywanie zabiegów z zachowaniem wysokiego standardu świadczonych usług
- Dbanie o zachowanie stanowiska pracy w czystości i gotowości do wykonania zabiegów
- Dbanie o promowanie SPA
- Sprzedaż produktów kosmetycznych
- Obsługa recepcji spa
- Prowadzenie terminarza zabiegów
- Obsługa Gości hotelowych i Klientów saun
- Obsługa kasy fiskalnej
NASZE OCZEKIWANIA:
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe z doświadczeniem
- Umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych
- Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
OFERUJEMY:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole, ceniącym wzajemną współpracę i koleżeńską atmosferę
-Zapewniamy możliwość realizacji własnych pomysłów
-Elastyczny czas pracy oraz podnoszenie kwalifikacji

CV prosimy wysyłać na adres:
spa@akwawit.pl
lub prosimy o kontakt telefoniczny:
607 320 017