Konferencje
i rekreacja
w centrum Leszna

Ankunft
05.12.2020
Abreise
06.12.2020

Konferencje
i rekreacja
w centrum Leszna

Ankunft
05.12.2020
Abreise
06.12.2020

Konferencje
i rekreacja
w centrum Leszna

Ankunft
05.12.2020
Abreise
06.12.2020

Hotel Akwawit - o nas

Apartamenty idealne dla rodziny

Hotel Akwawit to nowoczesny i elegancki obiekt rekreacyjno-biznesowy w Lesznie. Obiekt oferuje Gościom 173 miejsca noclegowe w 63 apartamentach i pokojach o zróżnicowanych gabarytach.

Noclegi w Lesznie to również idealna okazja do odwiedzenia hotelowej strefy Spa & Wellness oraz dwóch restauracji. Hotel Akwawit w Lesznie posiada aż cztery przestronne i funkcjonalnie wyposażone sale konferencyjne, w których zorganizować można zarówno kameralną naradę, jak i konferencję dla 130 uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hotelu. Rezerwując noclegi na naszej stronie macie Państwo gwarancję najkorzystniejszych cen!

173 Miejsca noclegowe
4 Sale biznesowe
1 Restauracja
2 Parkingi
Obrazek
Wyjątkowa

Restauracja

Restauracja Hotelowa - jedna z najlepszych restauracji w Lesznie - uhonorowana licznymi nagrodami, poleca dania kuchni polskiej, międzynarodowej oraz wegetariańskiej.
Obrazek
Szeroka oferta

Spa&Wellness

Wszyscy, którzy mają ochotę na chwilę relaksu, na pewno znajdą w naszym Spa coś dla siebie. Oferujemy także imienne Vouchery podarunkowe, jako idealny prezent dla bliskiej osoby.

Dogodna

Lokalizacja

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen